Alseides Boutique Hotel 3 *
Хотелът отвори врати в началото на 2008 г. и е 3 звезден хотел с македонска архитектура. Той може да се похвали с класически стил, който се съчетава перфектно с околната среда. Красотата и спокойствието на околната среда, съчетани с добър вкус, дискретен лукс, адекватност на съоръженията и високо качество на обслужване, създават идеалната атмосфера за приятен престой през всички сезони на годината.
Нимфите били второстепенни божества от гръцката митология, които наблюдавали всичко, което разкрасява и оживява природата. Гърците вярвали, че нимфите вдъхновяват смъртните да пишат стихове и да си представят бъдещето. Поетите са наречени нимфолипти, обитаващи върховете на планините, реките, потоците, горите, долините, пещерите и дърветата. Те също така придружаваха различни богове, особено веселия и игрив бог Пан.
Нимфите са имали различни имена в зависимост от мястото на пребиваване или името на баща им. Нимфите Алсеиди са защитавали флората и са взели името си от горите, където са живели.
Hotel Services:
- Baby Chairs at the Restaurant
- Bar
- Daily Maid Service
- Doctor (upon request)
- Gym
- Hammam
- Jacuzzi
- Laundry & Ironing Service
- Lobby Lounge
- Massage
- Parking Area
- Room Service
- Sauna
- Snack Bar
- Spa
- Toilets for disabled people
- Wi-Fi Internet Access
Карта:
LAT: 40.311347961426
LON: 22.253341674805
LAT: 40.311347961426
LON: 22.253341674805